Ситечко для заваривания чая и специй Kela Aromi, Ø 9 см (11304)
- Нет в наличии
- Код: kela-aromi-9cm
449 ₴
- +380 (93) 344-45-88
- +380 (98) 344-45-88

Ситечко для заварювання Kela Aromi 9 см для чаю та спецій - це незамінний аксесуар для приготування чаю й інших напоїв, що потребують заварювання. Використовуючи цей продукт, ви зможете насолодитися чудовим смаком і ароматом кожної чашки.
Це ситечко виготовлено з високоякісної нержавіючої сталі, що забезпечує його довговічність і надійність. Завдяки матеріалу, воно не впливає на смак і якість користуваного чаю або спецій.
Розмір ситечка становить 9 см, що робить його зручним у використанні. Ви можете швидко та легко заповнити його своїми улюбленими чайними листочками або ароматними спеціями.
Виробник цього ситечка - компанія Kela, що відома своєю високою якістю продукції. Всі їхні товари створюються з дбайливістю про кожну деталь, щоб забезпечити задоволення і комфорт користувачів.
Ситечко для заварювання Kela Aromi 9 см для чаю та спецій виготовлено в Німеччині, що гарантує його високу якість та дотримання всіх стандартів безпеки й надійності.
Замовляйте це ситечко вже сьогодні, щоб насолодитися чарівними смаками вашого улюбленого чаю та спеційних напоїв!
Варианты оплаты:
- промОплата - безопасная оплата картой
- наложенный платеж - оплата при получении
- предоплата на карту продавца
- безналичный расчет для юридических и физических лиц (в т.ч. с НДС)
Варианты доставки:
- отправка Новой почтой на отделение
- отправка курьером Новой почты по адресу
Спешите оформить заказ!
| Основные | |
|---|---|
| Тип посуды | Ситечко для чая |
| Материал | Нержавеющая сталь |
| Пресс-фильтр | Нет |
| Ситечко | Есть |
| Объем | 380 мл |
| Цвет | Серебристый |
| Высота | 90 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Глубина | 90 мм |
| Диаметр | 90 мм |
| Подходит для мытья в посудомоечной машине | Да |
| Производитель | Kela |
| Страна производитель | Германия |
| Пользовательские характеристики | |
| Состояние | Новое |
| Материал ручки | нержавеющая сталь |
- Цена: 449 ₴


